Herbapect
lek
arrow-yellow

Bezpieczeństwo i wygoda stosowania

Aby produkt zyskał przychylność rodziców, musi spełnić szereg wymagań. Tajemnica syropu Herbapect junior tkwi w jego składzie opartym o naturalne wyciągi roślinne, a konkretnie o wyciąg gęsty z korzenia prawoślazu i wyciąg z porostu islandzkiego.

herbapect junior syropy
 • Wskazany jest na każdy rodzaj kaszlu u dziecka (na kaszel suchy jak i kaszel mokry)
 • Zmniejsza częstotliwość odruchu kaszlu oraz ułatwia odkrztuszanie
 • Można go stosować zarówno w dzień jak i na noc, ponieważ nie nasila odruchu kaszlowego
 • Odpowiedni dla dzieci już powyżej 1. roku życia
 • Zawiera naturalne wyciągi

NOWY SYROP!
Herbapect junior bez cukru

Syrop Herbapect junior bez cukru nie zawiera cukru (sacharozy) i może być stosowany przez diabetyków. Dostępny jest o smaku malinowym – równie smacznym jak pozostałe syropy z gamy produktów Herbapect junior.
5 ml wyrobu dostarcza 0,002 WW (jednostki chlebowe).

Herbapect junior o smaku bananowym
Herbapect junior dzieci

Działanie i skład

Herbapect junior to doskonałe rozwiązanie na kaszel u maluszka. Łagodzi każdy rodzaj kaszlu (kaszel suchy i mokry)

herbapect junior syropy
 • zmniejsza częstotliwość kaszlu
 • ułatwia odkrztuszanie

Składniki wyrobu medycznego powlekają błonę śluzową gardła ochronnym filmem, łagodząc kaszel. Dzięki swoim właściwościom wyrób zabezpiecza błonę śluzową gardła, zmniejszając częstotliwość odruchu kaszlowego. Dodatkowo Herbapect junior poprawia nawilżenie gardła, ułatwia odkrztuszanie śluzu oraz łagodzi dolegliwości związane z kaszlem.

Skład:

Herbapect junior o smaku malinowym
Woda, sacharoza, koncentrat z czarnej porzeczki, wyciąg gęsty z korzenia prawoślazu, wyciąg z porostu islandzkiego, kwas cytrynowy, benzoesan sodu, aromat, guma ksantan.
herbapect junior malinowy
Herbapect junior o smaku bananowym
Woda, sacharoza, wyciąg gęsty z korzenia prawoślazu, wyciąg z porostu islandzkiego, guma ksantan, kwas cytrynowy, benzoesan sodu, aromat.
herbapect junior malinowy
Herbapect junior bez cukru
Woda, glicerol, sorbitol, koncentrat z czarnej porzeczki, wyciąg gęsty z korzenia prawoślazu, wyciąg z porostu islandzkiego, guma arabska, guma ksantan, benzoesan sodu, naturalny aromat malinowy.
herbapect junior bez cukru

Jak stosować Herbapect junior

Herbapect junior należy stosować cztery razy dziennie po 5 ml u dzieci w wieku 1-3 lat oraz pięć razy dziennie po 5 ml u dzieci powyżej 3 lat. Bezpośrednio po zastosowaniu, przez ok. 30 minut nie należy podawać dziecku pokarmów ani napojów. Syrop można podawać zarówno w ciągu dnia, jak i na noc.
Do opakowania dołączona jest miarka ułatwiająca dawkowanie. Wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej. Nie jest zalecany u dzieci poniżej 1. roku życia oraz o masie ciała niższej niż 8 kg. W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.

Herbapect junior bez cukru może być stosowany w przypadku potrzeby kontroli dziennego spożycia węglowodanów oraz przez diabetyków – cukrzyca nie jest przeciwwskazaniem do stosowania produktu. 5 ml wyrobu dostarcza 0,002 jednostki chlebowe.

Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności
Herbapect junior: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu.
Herbapect junior bez cukru: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu lub dziedzicznej nietolerancji fruktozy. W przypadku jednorazowego spożycia nadmiernych ilości wyrobu, może wystąpić efekt przeczyszczający.

pion
icon 5
można podawać zarówno w ciągu dnia, jak i na noc
icon 3
w opakowaniu znajdziesz miarkę ułatwiającą dawkowanie
icon 1
stosuj 4 razy dziennie po 5 ml u dzieci w wieku 1-3 lat oraz 5 razy dziennie po 5 ml u dzieci powyżej 3 lat
icon 2
przez około 30 minut po podaniu, nie należy jeść ani pić
icon 4
dla dzieci powyżej 1. roku życia

Herbapect junior - syrop na każdy kaszel

Gdy nie wiesz jaki rodzaj kaszlu dolega twojemu maluchowi warto skorzystać ze sprawdzonych metod. Właśnie dlatego Herbapect junior to doskonałe rozwiązanie na każdy kaszel twojego dziecka.

 • Na każdy rodzaj kaszlu
 • Można stosować na dzień i na noc
 • Dla dzieci już powyżej 1. roku życia
 • Dwa pyszne smaki
 • W składzie naturalne wyciągi roślinne
 • Bezpieczny dla twojego dziecka
ochrona

Herbapect junior o smaku malinowym, skład: woda, sacharoza, koncentrat z czarnej porzeczki, wyciąg gęsty z korzenia prawoślazu, wyciąg z porostu islandzkiego, kwas cytrynowy, benzoesan sodu, aromat, guma ksantan. Herbapect junior o smaku bananowym, skład: woda, sacharoza, wyciąg gęsty z korzenia prawoślazu, wyciąg z porostu islandzkiego, guma ksantan, kwas cytrynowy, benzoesan sodu, aromat. Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu. Wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej.

Herbapect junior bez cukru, skład: woda, glicerol, sorbitol, koncentrat z czarnej porzeczki, wyciąg gęsty z korzenia prawoślazu, wyciąg z porostu islandzkiego, guma arabska, guma ksantan, benzoesan sodu, naturalny aromat malinowy. Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu lub dziedzicznej nietolerancji fruktozy. W przypadku jednorazowego spożycia nadmiernych ilości wyrobu, może wystąpić efekt przeczyszczający.